top of page
Search

קשר הסרטן

Updated: Jul 8, 2021

אני מפעילה מרפאה ללא תשלום במשק שלי מזה מספר שנים. אני לא יודעת מה רואים במרפאות אחרות, אבל אני רואה גידול ניכר במקרי סרטן השד בחודשים האחרונים.

האם יש לזה קשר ישיר עם הווירוס שכולנו חוששים ממנו? אני מנחשת שכן, אבל לא כגורם.

הרשו לי להסביר.


כבר שנה שהממשלה, התקשורת, הרופאים, המשטרה ואנשי מקצוע אחרים מטפטפים לאנשים את תחושת הפחד, ללא הרף ובשיטתיות 24/7. כשאנחנו נמצאים באופן קבוע במצב של "הילחם או ברח" שנגרם ע"י מתח, פחד, חוסר וודאות, לילות ללא שינה וגורמי לחץ אחרים, האיברים שלנו, שאחראים על ייצור הורמונים, משחררים מטען רעיל של אדרנלין וקורטיזול. כאשר הורמונים אלה נמצאים בכמות גדולה שמעמיסה על הגוף, הם ארסיים לתאים ולאיברים, והם גם מספקים מזון מושלם לווירוסים, לתאים סרטניים ולחיידקים לא יצרניים.


כאשר אנחנו נמצאים במצב של טראומה ולחץ, אנו מספקים סביבת מחייה מושלמת שתורמת להתרבות תאים סרטניים ולמחלות אחרות. ה"וירוס" הזה לא גרם בהכרח למחלה, אך הפחד שנבנה סביבו יצר רצף של נסיבות, שמסוגלות להרוס כל תחושה או מראית עין של איזון*. זה גם מגביר מצבים קודמים, שהיו תחת שליטה, או שהתעלמו מהם, אך כעת יש להם את הסביבה האופטימלית הדרושה למתקפה מחודשת.


בנוסף לגורם הפחד, גם עטיית מסכות על הפנים תורמת לבעיה. המסכות מורידות את רמות החמצן בגוף ויוצרות באופן אוטומטי מצב אנאירובי המועדף ע"י גורמים סרטניים. סרטן ומחלות אחרות שנגרמות ע"י וירוסים וחיידקים הם אנאירוביים, כלומר הם אוהבים סביבה דלה בחמצן.

אז, קחו פחד מאויב לא ידוע שמסתובב בינינו, וגם רמת חמצן נמוכה ורמות גבוהות של Co2, שנגרמות בגלל עטיית מסכה, ותוסיפו עוד כמה רעלנים שנמצאים במסכה עצמה. אחד מהם הוא פלואוריד סינטטי שאותו מרססים על המסכה בזמן הייצור. תחמוצת גרפן, חומר מגנטי ננו-טק רעיל ניתן למצוא במסכות, בבדיקות PCR, כמו גם בזריקות קוביות. כימיקלים אלה ידועים כגורמים לסרטן.

גורם נוסף שממנו מתעלמים רבים היא העובדה שרוב המסכות המשמשות כיום מיוצרות מסיבי פלסטיק. ידוע היטב כי פלסטיק מכיל אסטרוגנים סינתטיים המקושרים ישירות לסרטן השד.

דר' כריסטיאן נורת'רופ, וגם אחרים, חקרו ופרסמו כי קיים קשר ברור בין חולות בסרטן השד לבין מערכות יחסים לא בריאות ופוגעניות, עם אחד ההורים, בן / בת הזוג, אח או עמית לעבודה. לרבות מהנשים הללו יש נושאים לא פתורים, מתמשכים ועמוקים עם יקיריהם או עם אנשים שהן מכבדות, אך לא זוכות לכבוד בחזרה.


בשנה האחרונה אנו נמצאים במחלוקת עם ממשלתנו ואנשי המקצוע שלנו. אנשים שחשבנו שדואגים לרווחתנו באו רק עם שקרים, סתירות, מידע מוטעה ותשלומים שקיבלו מתחת לשולחן כדי שלא ידברו. הם בגדו באמוננו והשתיקו את קולנו.


זהו אותו קשר נרקיסיסטי ממנו סובלות נשים רבות ברמה האישית יותר, אך התוצאה היא זהה: בושה, כאב, פצעים רגשיים עמוקים, אמון שבור. אנו אמורים לקחת את המומחיות המקצועית שלהם ולהשתמש בה לצורך קבלת החלטות בנוגע לבריאות משפחתנו. בסופו של דבר היינו צריכים לגלות בדרך הקשה שהם כבר לא פועלים למען האינטרסים שלנו.


נראה שבתי ספר, רופאים, פקידים בתחום הבריאות, ונציגי ממשלה שעבורם הצבענו, משחקים כולם באותה הצגה. לקח זמן עד שרבים מאיתנו הבינו שהטעו אותנו, שאנחנו נמצאים במערכת יחסים שאנחנו לא יכולים לצאת ממנה, בזמן שהם ממשיכים לרמוס את הזכויות והחירויות שלנו. זה מתיש רגשית וזה גובה מאיתנו מחיר בבריאותנו הגופנית והנפשית.


אני רואה קשר ישיר בין העלייה הזו במקרי סרטן השד לבין מצבנו הנוכחי. הם יצרו סביבה מושלמת למחלות, ולסרטן השד בפרט. מחלה זו תוקפת את המאפיין הנשי ביותר שלנו. השד הוא הדרך שלנו לטפל בצאצאים שלנו, לספק הזנה, נחמה ואהבה בכל כך הרבה דרכים. זו מתנת האל לאימהות ולעולם, ודרך פיזית בולטת ויפה שמבדלת אותנו מהגברים.


כאשר מחלה זו מאובחנת, דרך הטיפול המקובלת היא כימותרפיה, ניתוחים והקרנות. כל אחד מאלה פוגעים במראה ובעוצמה הנשיים שלנו. אובדן שיער, אובדן ברק בעור ובציפורניים, אובדן אנרגיה מינית, ובמקרים רבים, אובדן שדיים. הם יודעים שכל זה לא ירפא את הסרטן, אבל הם יודעים שזה יגרום לנו להיות פחות אישה.


ההשתלטות המתוכננת הזו על העולם עשתה כל שביכולתה כדי לגרום לדה-הומניזציה שלנו, גברים ונשים כאחד. מריחוק חברתי וחיסונים בכפייה, ועד לחיים בחברה מבוססת-פחד ברחבי העולם. התשובה היחידה היא להחזיר לעצמנו את הכוח. להחזיר עצמנו את הנשיות שלנו. להחזיר לעצמנו את גופנו ואת הכוח המעודן שקיים בו.


לאכול אוכל נקי, מרפא ומזין, לישון טוב בלילה, להיחשף לאור שמש, להתעמל, להקשיב לאינסטינקטים שלכן, לשאת תפילה / לעשות מדיטציה, לקחת תוספי מזון וויטמינים במידת הצורך ולהתרחק מ"חיסונים" בכלל או חיסוני mRNA בפרט. הורידו את המסכה ונשמו חמצן מלוא הריאות. בלו זמן בטבע. הבלוגים האחרים שלי מלאים ברעיונות רבים כיצד לעשות את הדברים האלה ומה עוד ניתן לעשות.


זה הסימן, גבירותיי. אילו עוד הוכחות אנחנו צריכות כדי לקום ולפעול? העולם שלנו, הבריאות שלנו, של ילדינו ושל הדורות הבאים נמצאים בסכנה. בואו נעמוד יחד ונשתמש בנשיות הייחודית שלנו כדי לקדם את זה ולרפא את העולם.* (אם כבר מדברים על איזון, עניין קצת לא קשור: עצים נושמים את ה- CO2 שלנו ואנחנו נושמים את החמצן שלהם. אם אנו הופכים את זה, ועכשיו כמעט כל כדור הארץ נושם את ה- C02 שלנו, כך שנשאר עודף חמצן באוויר, איך זה ישפיע חיי הצומח? על האיזון המורכב של הטבע? האם זה יגרום לאסונות סביבתיים? לשינויי אקלים? למותם של אינספור מינים, שלא לדבר על מותנו שלנו? עד כמה זה ירחיק לכת? האם אנו יכולים אפילו לדמיין את האירועים הקטסטרופאליים שזה יגרום? את ההשפעות על דורות של חיי אדם, צמחים ובעלי חיים אי שם בעתיד?)19 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page