top of page
Search

חיתולי פנים: מכשיר הנשימה האולטימטיבי

תארו לעצמכם שאתם מניחים את החיתול המלוכלך של התינוק על פניכם, כדי לכסות את הפה והאף. כולנו קיבלנו שטח אחד, שני פתחי נשימה ופתח אחד לדיבור. קיבלנו גם ארבע מערכות עיקריות שמטרתן להיפטר באופן טבעי מהפסולת שמייצר הגוף שלנו: הזעה, עשיית צרכים, שתן ונשימה. כן, נשימה!

נשימה היא חילוף בלתי פוסק בין אוויר צח לאוויר שהוא פסולת. הריאות שלנו מכניסות חמצן טרי ומעבירות אותו לדם, שמעביר אותו לתאים ולרקמות. האוויר הישן, שהוא עכשיו אוויר המכיל פחמן דו-חמצני, שבו נעשה שימוש בכל הגוף, מכיל חומרי פסולת שגופנו ניקה מתוכו.

אנו שואפים חמצן דרך האף והפה כדי למלא את הריאות. אז מועבר החמצן בדם לאיברים השונים, כולל המוח, הרקמות, התאים ועד למיטוכונדריה הקטנה ביותר, שהיא יצרנית האנרגיה שלנו. האף והפה שלנו תוכננו בשלמות כדי להכניס חמצן ככל שיידרש לגופנו. פחות מזה מוביל לדה-הומאוסטזיס (חוסר שמירה על איזון פנימי במערכת).

כשזה קורה, וגם מאחר שהמערכות בגופנו אינן מקבלות את החמצן הנדרש, אנו הופכים לחומציים. רמת ה- pH המשוערת לתפקוד תקין של הגוף היא 7.40. "גוף האדם בנוי באופן טבעי לשמור על איזון בריא של חומציות ואלקליות (בסיסיות). הריאות והכליות ממלאות תפקיד מפתח בתהליך זה. רמת pH נורמלית בדם היא 7.40 בסולם של 0 עד 14, כאשר 0 הוא החומצי ביותר ו -14 הוא הבסיסי ביותר. ערך זה יכול להשתנות מעט לשני הכיוונים" (Healthline.com).

המשמעות היא שחוסר האיזון עלול להפוך לסביבה המושלמת למחלות: סרטן, זיהום סטפילוקוקוס, ריקבון בשיניים, זיהומים חיידקיים וויראליים בפה, באיברים הפנימיים ובדם. כל הפתוגנים, כולל וירוסים וחיידקים, משגשגים בסביבה חומצית. בריאות וחיוניות, ממש לא. אם גופנו אינו יכול לשמור על מצב של הומאוסטזיס, אנו מתחילים בהידרדרות איטית לעבר מחלות, ובסופו של דבר למוות. חמצן הוא חומר מטהר. הוא מנקה את הדם והרקמות מרעלנים ופתוגנים. חמצן משמש לטיפול במחלות רבות, כגון סרטן ואוטיזם.

האיברים הפנימיים שלנו בלתי נראים לנו. אנו חשים בתוצאות של בריאות לקויה רק כאשר האיברים חולים. אבל את האיבר הגדול ביותר שלנו, העור, קל לראות. האם אי פעם שמתם לב להבדל בין מראה עורו של אדם בריא לעורו של אדם חולה? עור חולה הוא חיוור, יש לו צבע ומרקם לא בריא, דק ומוכתם, לפעמים דלקתי או דהוי, העור רפוי ולא גמיש. הסיבה לכך היא מחסור בחמצן ומצב ירוד חומצי ו/או רעיל. עור בריא הוא חיוני, מלא צבע ומוצק, גמיש וזוהר. זהו עור שיש בו חמצן, והוא נמצא בהומאוסטזיס. הוא חי ומתפקד ללא מחלות.

האופן שבו העור שלנו מגיב לסביבתו (החיצונית והפנימית) יכול לשמש אינדיקציה למתרחש באיברים האחרים שלנו. זאת בנוסף לעובדה, שמעולם לא הוכח שמסכות אלה מונעות את התפשטות הווירוסים (למעשה, זה בדיוק מה שמודפס ממש על אריזת המסכות, שהן אינן מונעות מחלות זיהומיות או וירוסים).

אז למה אנחנו עוטים אותם?

האם זה מה שאנחנו רוצים? האם זה מה שאנחנו רוצים עבור ילדינו?

כשאנחנו נושפים, ה"אשפה" הישנה שלנו יוצאת מחוץ לגוף לתהליך נטרול וספיגה באטמוספרה. אם לנשימה שלנו אסור לעזוב את הפה ואת האף, היא נאלצת להישאר, אנו נושמים אותה שוב ושוב, ואז אנו מכניסים את עצמנו למצב מתמיד של לחץ, בגלל הרעלנים וחוסר החמצן. הפסולת שלנו מרוססת על החלק הפנימי של המסכה ונספגת מחדש בתוך הפה, הגרון והריאות שלנו, ואז למחזור הדם.

המסכה היא בעצם כימיקלים פלסטיים שמותאמים לנו לפנים. פלסטיק זה כנראה יוצר במפעל לא סניטרי אי שם בסין או במדינת עולם שלישית אחרת. כל מסכה רוססה ב- PTFE (טפלון או פוליטטראפלואורואתילן), פלואוריד סינטטי, ועוד רעלים מסרטנים אחרים, כמו אסבסט ופתאלאטים, הגורמים להתכווצות הפין ולאי פוריות. אנו נאלצים לנשום את כל זה בכל נשימה בגלל האזור הסגור הזה שיצרנו בעזרת המסכה. הפלסטיק, כמו גם הכימיקלים, גורמים לגירוי בעור, שגורם לדלקת, פריחות וזיהומים אחרים.

אה, עוד משהו: ננוטכנולוגיה... אנשים צילמו שוב ושוב עדויות ברורות לחלקיקים דמויי-תולעים הנעים בתוך המסכות (ובבדיקות PCR). מדוע טכנולוגיה זו קיימת בדבר שמשמש לכיסוי הפה והאף שלנו? הפה והאף של ילדים?

פעילות גופנית תמיד נחשבה לחשובה מאוד כחלק מאורח חיים בריא. רופאים אמרו למטופלים שלהם לבצע פעילות גופנית, מכיוון שהוכח הן מדעית והן בחיי היומיום, שכשאתה מתאמן, אתה מכניס כמויות גדולות של חמצן לגופך. אתה בתנועה, וזה מוציא רעלנים מהשרירים ומתאי השומן, אל מערכת הלימפה ומחוץ לגוף.

אולם מסיבה כלשהי, אנשי מקצוע בתחום הרפואה שכחו או מתעלמים מכל זה. במקום זאת, הם דורשים שכולם יעטו מסכה, שמפחיתה מאוד את רמות החמצן בגוף. כעת הדרך המועדפת לעצור את ה"וירוס", היא לחסום את האף והפה, להישאר בבית ולהפסיק לחיות.


מספר דרכים אכזריות לרצח כוללות טביעה, חנק על ידי הנחת כרית על פניו של הקורבן, ולולאה שעוצרת את הנשימה על ידי סגירת קנה הנשימה. אלה היו כמה משיטות העינוי הגרועות ביותר, מכיוון שהחמצן נלקח אט אט, עד שכל המערכות נחנקות וקורסות, וזה מוביל למוות. מסכות הן צורה אחרת של חניקה איטית.


ילדים ונשים בהריון נושמים מהר יותר ממבוגרים. האישה ההרה זקוקה לחמצן נוסף עבור עצמה ועבור התפתחות העובר שלה. נשים בהריון כבר חוות קוצר נשימה רוב הזמן, הן בגלל הצורך הנוסף בחמצן, והן בגלל שהתינוק הגדל מפעיל לחץ על הסרעפת ומקשה על האם לנשום נשימות עמוקות. בואו נוסיף מסכה על פניה ונראה איך היא והתינוק סובלים. איזה רעיון הזוי! אני לא יכולה לדמיין את הנזק המוחי שיתרחש אצל כל הילדים האלה בהמשך, כתוצאה מחוסר חמצן ופחמן דו חמצני רעיל, כי האם השתמשה במסכה בזמן ההיריון.


מדוע אנו עושים זאת לעצמנו? מדוע אנו עושים זאת לילדינו?


זוכרים את התשדירים האלה ברדיו שמזכירים לאנשים לא לשכוח ילדים ברכב ביום קיץ חם? הסיבה לכך היא שהרבה הורים ונהגי הסעות, במתכוון או בשוגג, השאירו ילדים ברכב והילדים מתו. למה? בגלל הרעלת פחמן דו חמצני וחוסר חמצן. לשים מסכות על פניהם של הילדים זה כמו לנעול אותם ברכב ולפתוח מעט את החלון במחשבה שזה מספיק.


הם כבר לא משדרים את ההודעות האלה, כי אולי ההורים יתחילו לחשוב ולשאול שאלות.


כעת יש לנו כיסוי פלסטיק (או בד), או חיתול, שטופלו בכימיקלים מסוכנים, שלוכדים את הפסולת שלנו, מונעים מאיתנו חמצן, סופגים מחדש את הפחמן הדו-חמצני, ומובילים אותנו למצב חומצי רעיל, חולה, מודלק, לחוץ ומזיק לבריאות. איך זה אמור להפוך אותנו לבלתי מנוצחים בפני הנגיף?


למעשה, אלו שעוטים את המסכה הם בעלי סיכוי של 70% לפחות לחלות. מעולם לא הוכח שמסכות עוצרות וירוסים. לא מודפס על הקופסה שהם מונעים "קורונה" או כל נגיף אחר, מכיוון שהם לא. גם החיתולים המלוכלכים האלה שאנו עוטים על פנינו גורמים נזק מוחי בלתי הפיך מכל הסיבות לעיל. תחשבו על זה.


תבדקו את המחקרים, חברים. כל המידע קיים. אני לא ממציאה את הדברים האלה. זרקנו את ההיגיון הבריא והחלפנו אותו בדת הסוגדת למסכה שאין בה תועלת, אלא פגיעה במי שעוטה את החיתול. כאשר הכל ייגמר, אני מקווה שמקבלי ההחלטות ואוכפי המדיניות, כולל רופאים ואנשי מקצוע אחרים בתחום הבריאות, יישאו באחריות לפשעים שהם מבצעים.

לפני 2020, האנשים היחידים שעטו מסיכות היו: עבריינים, חברי כת, ליצנים ומנתחים. האם אנו נמצאים באחת מאותן קבוצות? אני לא. אנשים בריאים אינם מכסים את הפה והאף.


אני מקווה שאנשים יתעוררו, יורידו את המסכה ויסרבו לתת לילדיהם לעטות אותם שוב. עד אז, אנא העבירו מידע זה לבני משפחה וחברים, כדי שנוכל להפסיק את השיגעון הזה כעת.

17 views0 comments

Recent Posts

See All

Comentários


bottom of page