top of page
Search

התרופה הגיעה לפני המחלה

התופעה הזו חוזרת על עצמה לכל אורך ההיסטוריה. העולם שלנו נוצר בשלמותו המוחלטת. הפירות, הפרחים, העלים, השורשים, הפטריות, הזרעים, האגוזים והאצות שלנו – כולם נוצרו כדי להאכיל, לתדלק, להלביש ו / או לרפא בני אדם ובעלי חיים על פני האדמה הזו. המרפאים המסורתיים ידעו זאת, על סמך הידע שהועבר אליהם, והתגבש באמצעות ניסוי וטעייה. עד היום, אנו מתנסים כל הזמן ברפואת הצמחים ולומדים כיצד לבשל וליצור עם האוצרות הללו.

אנשי הרפואה גם מכירים רבים מהיתרונות של צמחי מרפא אלה, ובודקים אותם עוד יותר לעומק כאשר יש התפרצות של מחלה מסוימת. הם מבודדים רכיבים מצמחי מרפא החשודים כבעלי פוטנציאל לריפוי בעיה ספציפית, ובודקים אותם. והנה הביטו וראו, יש לנו תרופה "חדשה" למחלה מסוימת.


צמחים אלה וסגולותיהם היו קיימים מאז ומתמיד, אך לא נבדקו עד עתה כתגובה לפולש חדש. זה קורה רק כאשר נוצרים אתגרים חדשים בדמות מוטציות של וירוסים, חיידקים ופטריות, שהעולם תמיד משמש להם כפונדקאי.


המקום הראשון לחיפוש אחר תרופות היה תמיד בעולם הצומח. עולם זה מעולם לא איכזב אותנו והאנושות ממשיכה להתקיים, למרות המגפות הרבות שפקדו בני אדם או בעלי חיים בעבר.

והנה שוב, המדע צריך לחזור לשורשים, כדי למצוא אילו רכיבים של איזה צמח קיים מספקים את המענה למצב החדש. חזרה זו לשורשים חוזרת על עצמה לאורך ההיסטוריה, עוד מהימים שאנשים שמרו על קור רוחם ועל השכל הישר.


משן הארי דרך קנאביס ועד לפטריות צ'אגה - כל אלה מכילים את התעלומות של כל מחלה שבה נתקלת האנושות. כבר הבנו לא רק איך להכין מהם חליטות תה, אלא גם לבחון אותם דרך מיקרוסקופ ולאתר ולמצות את הסגולות האנטי-ויראליות, האנטי-סרטניות, האנטי-פטרייתיות, האנטי-בקטריאליות, ואת הרכיבים, הוויטמינים, מינרלים והפיטוכימיקלים שהם מכילים. אנו מעבים, מגדירים ומרכזים אותם לצורך מחלה מסוימת, על מנת לקבל תוצאות מהירות ומרהיבות. צמחים אלה משמשים בנפרד או בשילוב עם אחרים בעלי "אפקט הפמליה", כלומר הם פועלים יחד ומשלימים זה את זה להשגת אפקט והשפעה חזקה יותר.


כאשר התחילו לזהות הפרעות קשב וריכוז ואוטיזם במספרים אקספוננציאלים בקרב ילדים, הם התחילו לבדוק את הקנאביס וקיבלו תוצאות מעודדות. הקנאביס היה כאן מאז ומתמיד, אבל לא היה לנו את השכל הישר להבין את האפקט שלו על תסמיני האוטיזם, אלא רק כאשר נאלצנו להבין זאת. כנ"ל גם לגבי האפקט של צמחי מרפא רבים רבים אחרים, במקרים של ערפול מוחי, פסוריאזיס, מחלות לב וכל מה שביניהם.


אז, האם לא יהיה זה בטוח לומר, כי וירוס הקורונה "החדש" הזה הוא רק אתגר נוסף לאורך הרצף? ידוע לנו כבר על צמחי מרפא אנטי-ויראליים וכיצד עלינו לחזק את המערכת החיסונית מפני מצבי לחץ יומיומיים. אז אם הווירוס הכביכול "בלתי נשלט" הזה, חזק יותר מזנים אחרים, אנו יכולים:


1. להשתמש באמצעים האנטי-ויראליים הטבעיים החזקים ביותר

2. לרכז רכיבים מסוימים של צמחי מרפא שבהם כבר נעשה שימוש בעבר, ולהפוך אותם לחזקים עוד יותר

3. לבדוק צמחי מרפא קיימים אחרים בעלי סגולות אנטי-ויראליות כדי למצוא מה יעיל

4. ללמד את מי שעדיין לא נפגע על צעדי מניעה (באמצעות כלים יומיומיים אלה המתוארים כאן).


אלה היו הצעדים שננקטו בעבר במטרה להאט את ההתפשטות של המחלות ואת אי הנוחות שנגרמו ע"י עושי הצרות "הבלתי נשלטים", עד שהם סיימו את תפקידם ומחזור חייהם.

גם אם מדובר בנשק ביולוגי כלשהו (יש לקחת זאת בחשבון, כדי שאפשר יהיה להביא את האחראים לדין ולחוקק חוקים חדשים כדי להגן על העולם מפני מקרים נוספים של פיאסקו כזה), אנו יכולים להגן על עצמנו בדרך הרגילה על ידי נקיטת אותם צעדים שבהם תמיד נקטנו:


לחזק את המערכת החיסונית שלנו, להפחית את עומס הרעלים, להגביר את ההידרציה (לחות) ולהגדיל את כמות המזון המרפא וצמחי המרפא בתזונה היומיומית שלנו. כשאנחנו חזקים מבפנים, הרוב יכולים, במידת הצורך, להתגבר על זה, כי גופנו תוכנן לעמוד בתנאים בלתי נתפסים. בדיוק כמו בכל מחלה, מגיפה או זיהום שיש, אלה שהם חלשים מהממוצע צריכים לקבל טיפול באמצעות האמצעים שמניתי כאמור: הידרציה (לחות), חיזוק, וניקוי עומס הרעלים בגופם.

לכל ויטמין ומינרל יש פוטנציאל לריפוי. המזונות, צמחי המרפא והתוספים הטבעיים שלנו מכילים תערובת מושלמת של פוטנציאל לריפוי וגם פיטוכימיקלים שנועדו לבצע בגופנו את מלאכתם: להגן עלינו מפני נזק.


האם זה לא צריך להיות נוהל העבודה הרגיל? לתת לאנשים כלים לחזק את תגובת גופם למחלות, ותוך כדי כך להמשיך בשגרה היומיומית שלנו, כמו לצאת לעבודה? אז נוכל לשלם עבור המזונות הנדרשים כדי להישאר בריאים, במקום להישאר בבית כאשר אנחנו בריאים לחלוטין ולהיכנס לפאניקה - מה שגורם לירידה בחסינות הטבעית שלנו. זה מוביל לפחד, חוסר שינה, דאגות לגבי העתיד... וכך נמשך מעגל הקסם הקטלני.


למרות שיש הרבה טוניקים וצמחי מרפא מרגיעים להרגעת מערכת העצבים, נוכל להימנע לחלוטין מחרדה זו על ידי טיפול בחוסר הרגיעה מלכתחילה, בעזרת עולם הצומח שאלוהים העניק לנו עם בריאת העולם. צמחים אנטי-ויראליים, ויטמין C, ויטמין D, אבץ, ויטמין B12, אורגנו, ציפורני חתול, טימין, לימון גראס, לואיזה לימונית, לימון, עלה זית, לענת האבסינת, בוצין, מיץ סלרי, פירות הדר, לבונה, הליקריסום, ג'ינג'ר, שום, כורכום, לבנדר, שומר, בצל, אורן, פו ד'ארקו... והרשימה עוד ארוכה.


התרופה הייתה עוד הרבה לפני שהמחלה הייתה בפתח. התרחקנו מהאמון בטבע, בכך שאנו נותנים אמון במערכת הרפואית. הפנינו את הגב לאינטואיציה המולדת שלנו וליכולת של העולם שלנו לספק לנו בדיוק את מה שאנחנו צריכים, בדיוק בזמן שבו אנחנו צריכים את זה.

אולי זה אחד השיעורים שהיה עלינו ללמוד. העולם מלא אהבה וסבלנות, ואם עדיין לא פנינו לטבע כדי לקבל תשובות, אולי הגיע הזמן שנעשה זאת. הטבע שם, רק מחכה שנפקח את עינינו ונסמוך על הקשר של גופנו לאדמה, לשמים, ליוצר שלנו ולדברים שברא.


8 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page