top of page
Search

פשוט עניין של כשרות – זריקת הקורונה

Updated: Aug 10, 2021


באופן מוזר, אנשים רבים, חצי ויותר מאזרחי ישראל, עמדו מרצונם החופשי בתור, כדי להזריק לעצמם ולילדיהם סרום, בעל תופעות לוואי וסיכונים בלתי ידועים לטווח הארוך.

ההסבר היחיד שאני יכולה למצוא לכך, קשור למדע המזויף שבו הפציצו את כולנו. התקשורת והממשלה שיחקו יחד באותה קבוצה, ובדקו מי יכול להפחיד יותר אנשים עם "מקרי התחלואה" ו"הווריאנטים" שלהם.


אולי אנשים באמת מאמינים בבדיקות הבטיחות, באישור שנתן ה- FDA (מנהל המזון והתרופות האמריקאי), ביעילות ובהצלחת קמפיין החיסונים. אולי הם לא שאלו שאלות לגבי המרכיבים, תופעות הלוואי האפשריות או האג'נדה שעומדת מאחורי כל זה.

ייתכן גם שהם לא מאמינים שמשרד הבריאות, המערכת הצבאית, חברות התרופות והממשלה פועלים כולם יחד למען שימוש בטכנולוגיות מסוכנות שנוצרו במקור לשימוש צבאי, אבל מיושמות על האזרחים עצמם.


אולי הם לא שמעו שאותן טכנולוגיות ממש, שנמצאות בבעלות אותם תאגידים בשווי מיליארדי דולרים, ושהם בעלי ניגודי עניינים ורישומים פליליים, זורעות הרס במאות אלפי אנשים בכל רחבי העולם, הרס שכולל אפילו, אם כי לא רק, תופעת לוואי קטנה אחת שנקראת מוות.

למרבה הצער, יכול להיות שהם לא קראו או ראו את פרסומיהם של ד"ר מייקל יידון, ד"ר לי מריט, ד"ר לארי פאלבסקי, ד"ר בייראם ברידל, ד"ר רוג'ר מאלון, ד"ר סימון גולד, ד"ר שרי טנפני, ד"ר ולדימיר זאב זלנקו ואחרים, שהתייצבו באומץ כדי לדון בהיבטים הידועים והבלתי ידועים של זריקות אלו. באמצעות המחקר והניסיון שלהם, הם מגלים כי המרכיבים, ודרכי השימוש בהם, מספרים סיפור שונה בתכלית מזה שמספרים מנהיגי הממשלות שלנו. ובכל זאת, מצנזרים את קולם, כך שהאמת לא תגיע אל ההמונים.


ד"ר קארי מדג ', דיברה בהרחבה על הטכנולוגיות המשמשות בזריקות, כמו נאנו–בוטים/אלקטרומגנטיות/ הידרוג'ל לוציפראז /mRNA/חלבון הדורבן (spike protein)/ טרנספקציה של תחמוצת הגראפן . אני מוסיפה קישור לאחד מהראיונות הרבים שלה, זה עם ד"ר טנפני, למקרה שלא ראיתם אותו או שתרצו לשתף עם חברים.חלבון הדורבן (Spike proteins), שכיום מבינים שהוא חלבון פתוגני, שמסוגל לפתוח את מחסום המוח בדם, מוזרק ישירות למחזור הדם ולאחר מכן נישא לכל חלק בגופנו, כדי להתחיל בתהליך הייצור של חלבוני דורבן נוספים. נראה שחלבונים אלה הם שגורמים למחלות ולמוות כתוצאה מהזריקה, ומשאירים רק הרס בעקבותיהם.


כמו כן, תועד כי חלבונים אלה מועברים לאנשים שאינם מחוסנים, שבאים במגע עם האוכלוסייה המחוסנת. הדבר גורם לתגובות שליליות שונות לרבות דימום, פריחה, תסמיני שפעת, חום גבוה, תסמיני וסת חריגים, אפילו אצל קשישים, הפלות ועוד.


הדרך שבה הם מועברים עדיין נחקרת, למרות שהיצרנים ידעו זאת כל הזמן, כפי שתועד בניסויים שלהם. אולי חלבוני הדורבן מועברים באמצעות זיעה, גזים, נוזלי גוף, נשימה ומגע. ייתכן גם שמדובר במסלול אלקטרומגנטי שיכול לעבור מתא לתא, מגוף אחד לאחר.


האריזות של הזריקות נגד קורונה הושארו ללא תוויות בכוונה. אין רשימת מרכיבים, אין רשימה של תופעות לוואי אפשריות, אין שם, מספר או כתובת לפנות אליהם במקרה של תופעות לוואי. אין נתונים או כיתוב על האריזה. בכוונה. למרבה המזל נודע לנו על חלק מהטכנולוגיות וחלק מהמרכיבים באמצעות מחקר יסודי וחקירתי שנעשה על ידי עיתונאים, רופאים, מדענים וגם מידע פנימי.


כמות המידע גדלה, אבל יש עוד הרבה דברים שאנו לא יודעים כיום, וגם לא נדע במשך שנים רבות, מאחר וחברות התרופות אינן נדרשות לחשוף את המרכיבים. מעט המרכיבים והטכנולוגיות שכן ידועים, כוללים מרכיבים שרחוקים לחלוטין מכל הגדרה מקובלת של מה שנחשב "כשר". הם גם מעולם לא היו בשימוש של האוכלוסייה הכללית ברחבי העולם. מדובר באג'נדה/ ניסוי מאסיביים המתבצעים עלינו ללא הסכמתנו.


אולי אזרחים ישראלים רבים משתמשים בהשקפה המסולפת הזו שאינה מבוססת על מחקר, כתירוץ להעמדת פנים שזריקות ה"נס" החדשות והנוצצות האלה הן רעיון טוב לשימוש על עצמם, ילדיהם, ואפילו על אלה שבוחרים להימנע מלהשתתף בטיפולים תרופתיים ניסיוניים מסוכנים. אם זה המצב, ברצוני להתייחס לעוד הערת צד קטנה שעשויה לעניין את מי שעוקב אחר "המדעיות" או הנרטיב המקובל, אך לא אחר האמת.


כשרות. אם אנשים לא רוצים לשמוע על מרכיבי הזריקה, אולי הם יקשיבו לעובדה שהזריקות הן ללא תו כשרות . למעשה, הזריקות עומדות בניגוד לרוב חוקי הכשרות שאנו מצווים לשמור. למרות שאיננו אוכלים את הזריקה, אנו סופגים אותה אל גופנו. לכן, חוקי הכשרות עדיין רלוונטיים.

אנחנו חיים במדינה שמוציאה כספים רבים, ומקדישה כוח אדם וזמן כדי לוודא שהמזון הכשר יהיה זמין בכל חנות, מסעדה, מזון מיובא ושדה חקלאי יהודי. יש לנו תוויות מקומיות ובינלאומיות, תעודות ורבנים ייעודיים שנוסעים ממקום למקום בישראל ובכל רחבי העולם, ובודקים שכל חוק כשרות נשמר בכל השלבים, מהשתילה ועד האריזה (אני באופן אישי הייתי מטילה ספק בכשרות של מרכיבים רבים שמוסיפים למזון מעובד כאן בישראל. מסיבה זו, אני מסרבת להחזיק במזונות המעובדים האלה בבית או בתוך גופי, אבל זה נושא אחר שמצריך בלוג אחר).


אנשים מקדישים זמן רב לקריאת תוויות, קונים רק ממקורות ידועים ונמנעים ממסעדות ומקומות שאינם שומרים על כשרות. האם אותה תשומת לב לא צריכה להיות גם בתחום התרופות, טיפולים וחומרים אחרים שאנו בולעים?


אכילת אוכל כשר הייתה תמיד אחת מאבני היסוד של המסורת היהודית. בין אם זו הקפדה יומיומית, או כזו ששמורה לארוחות חג, הכשרות היא חלק בלתי נפרד מהחיים בישראל. בכל הנוגע לחוקי הכשרות בישראל, אנשים מרגישים בטוחים שהאוכל שהם קונים ומכניסים לביתם עבור משפחותיהם עבר בדיקות ובחירות קפדניות.


בכל הנוגע לכשרות, החוקים שלנו די פשוטים. כנראה שהם יכולים להיות מסובכים יותר, בקרב חוקרים מלומדים או קהילות מחמירות של שומרי מצוות, אבל התורה קובעת זאת, באופן ברור, כך שיהודים שאינם שומרי מצוות מחמירים, יכולים לשמור על חוקי הכשרות. מצוות הכשרות העיקריות מהתורה הן:


1. אין לאכול דם של בעל חיים. זוהי נשמת הבשר והיא מייצגת את חיי בעל החיים

2. אנו יכולים לאכול בעלי חיים שמעלים גרה

3. ושהם גם מפריסי פרסה

4. איננו יכולים לאכול את החיות שעונות רק על אחד מהתנאים האלה. הן חייבות לענות על שני התנאים כדי להיחשב כשרות

5. אנחנו יכולים לאכול רק דגים בעלי סנפירים וקשקשים

6. אסור לאכול את הנשר או העטלף, אלא רק בעלי כנף מוסכמים בקהילה, כמו התרנגולת, תרנגול הודו, הברווז והשלו.

7. אין לאכול חרקים מכל סוג שהוא

8. כל עשב המייצר זרעים על פני כדור הארץ, כל עשב ירוק נועד למאכל

9. כל עץ שיש לו פרי שמניב זרעים הוא למאכל

10. אין לאכול בעל חיים מת

11. אין לשחוט בעל חיים פצוע או מעוות

12. בעת שחיטה, אסור לגרום סבל לבעל החיים. יש להפוך את ההרג למהיר על ידי חיתוך ווריד הצוואר

13. קניבליזם אסור

14. אין לערבב חלב ובשר


אלוהים מכריז על הסיבה לחוקים הספציפיים האלה: "וִהְיִיתֶם קְדֹשִׁים, כִּי קָדוֹשׁ אָנִי"(ויקרא י"א, מ"ה). אנחנו נבראנו בצלם אלוהים, כך אנו נשארים מחוברים אליו, באמצעות מזוננו. ברגע שאנחנו מתרחקים ממצוות הכשרות שלו, זה הזמן שבו אנו מתחילים לאבד מהפוטנציאל שלנו כיצורים קדושים.


הקפדה על חוקי הכשרות הביאה תמיד השלכות חיוביות לעם היהודי בכל רחבי העולם, תוך שמירה על חיבור עם השורשים והמורשת שלנו. הכשרות למעשה סייעה להישרדותם של היהודים בתקופות קשות רבות במהלך ההיסטוריה, בכך שסיפקה לנו הגבלות נוקשות על אכילה, וכך שמרה עלינו ממחלות ומגפות.


עוד עובדות על הזריקה ביחס לכשרות ולחיים כשרים:

1. אסור לנו לאכול דם או סרטנים, אבל יש תרכובת של תמצית מימית שמוסיפים לכל החיסונים (כולל לחיסון נגד קורונה) והיא מופקת מהדם הכחול של סרטני פרסה. שם התמצית היא Limulus Amebocyte Lysate או LAL. נאסר עלינו לגרום סבל לבעלי חיים, אבל כדי לקצור את הדם הכחול הזה, הסרטנים מוחזקים ע"י מחזיקי מתכת, כאשר מחדירים מחט גדולה אל החלק התחתון הרך שלהם ומנקזים את הדם לצנצנות, כשהסרטן עדיין בחיים. לאחר שמילאו את כמות הדם הנדרשת, הם משחררים את הסרטן, וסביר להניח שהוא ימות ממחסור בדם. האם זה נחשב לפעולה שמכבדת וחולקת כבוד לכול יצורי האל? מדוע אנו, כיהודים, מאפשרים לזה להימשך?


2. מצווה עלינו לפרות ולרבות ולמלא את הארץ, אך הזריקות הללו מכוונות למערכות הרבייה שלנו וגורמות לעקרות. בזריקה יש מולקולות שהורסות את תהליך הפוריות, בין היתר על ידי חסימת ההפריה וגרימת הרס השלייה. עקרות מזריקת הקורונה משפיעה גם על גברים על ידי התמקדות בזרע ובמערכת הרבייה. ניתן לקרוא את מאמרו פוקח העיניים של לאנס ד. ג'ונסון שכתב מאמר על המחקר של ד"ר וולפגנג וודארג וד"ר מייקל יידון (Dr. Wolfgang (Wodarg and Dr. Michael Yeadon:

3. אסור לנו לעסוק בפולחן אלילים. אנו מצווים לציית לאדון אחד, כלומר אלוהים, לא לתאגידים או "מנהיגים" עולמיים או ממשלות. המסכות והזריקות שינו צורה והפכו לכת ולפולחן אלילים. טכנולוגיית הנאנו-בוט כחלק מהסרום, יכולה לשמש לשליטה עלינו, לשליחת מידע אישי ופרטי לענן ול"אדונים" למטרת שליטה גדולה יותר עלינו. ברגע שסרום פטנט זה יהיה בדם שלנו, בחייו של האדם, אותו אדם עשוי להפוך לרכוש התאגיד שייצר את הסרום. בדרך זו ניתן יהיה לגרום לנו להשתחוות ל"אדונים" החדשים שלנו.


4. אסור לנו לעסוק בכישוף, אך כאן אנו מתנדבים להזריק לעצמנו תערובת כל כך מסוכנת. הסרום הוא מעשה כשפים טהור, אם מסתכלים על המרכיבים השטניים שלו ועל הדרך שבה הכול משתלב כדי לגרום לתוצאות הרסניות מכל ההיבטים. מטכנולוגיית נאנו-בוטים, ועד לכימיקלים שמעולם לא היו בשימוש על בני אדם, טכנולוגיית mRNA, ועד הידרוג'ל לוציפראז, חלקיקים אלקטרומגנטיים ועד עוברים שעברו הפלה. קל לדמיין מכשפה שמתכופפת מעל לקדירה שלה, בוחשת את הכל יחד תוך כדי מלמול מילות כשפים, ועשן ירוק מתאדה וממלא את ביתה ביער החשוך.


5. אנו מצווים לא לרצוח או לפגוע באנשים חפים מפשע. זריקות אלו מכילות תאי רקמה מעוברים שהופלו. העוברים נמשכו חיים מהרחם, ונחתכו, ללא כל המתת חסד. הילדים שלנו קדושים, חיי אדם יקרים. זה מנוגד לכל מה שנאמר בשם אלוהים. זה רצח, התעללות ורוע טהור.


6. התורה מתייחסת במפורש לייעוץ, אחריות, חבות, שמירה על חוקים ועונש חמור וציבורי למי שלא עושה זאת. ממשלות אפשרו עד כה הקרבה מרצון. זו הדרך לשלוט במישהו, על ידי הבאתו לכת מרצונו החופשי. מי שמשתחווה לפולחן האלילים הסוגד למסכות שטניות ולמחטים, מתקבל בברכה ובזרועות פתוחות. כמובן, שברגע שאתה נפגע מהכפירה והרשעות שלהם, הם לא כל כך חמים ומסבירי פנים. אתה נשאר לסבול ללא כל עזרה, אף אחד לא יישא באחריות, אין את מי לתבוע על אחריות.


אז השאלה הבאה שלי היא, איך יהודים, או בכלל אנשים שמאמינים באלוהים, יכולים לשקול להזריק סרום המכיל כמה פתוגנים ידועים (ומסוכנים), וגם רבים שאינם ידועים, ישירות לדם שלהם? דם הוא חיים. זה המקום שבו נמצאת המערכת החיסונית שלנו. דם הוא הדרך שבה מועברים התזונה, אספקת החמצן ופתוגנים רעילים שנלקחים במטרה להוציאם מהגוף.


על ידי עקיפת מערכות הבליעה הרגילות שלנו, אנו משליכים רעלים וטכנולוגיות למחזור הדם ללא שמץ מחשבה מה הם עשויים לגרום לגופנו או לרוחניות שלנו. איננו יודעים כיצד כימיקלים אלה יגיבו בגוף כאשר הם מתאחדים. אנחנו לא יודעים איך הגוף יגיב לחומרים המוזרים האלה, כי משתמשים בהם על בני אדם בפעם הראשונה. כולנו חלק מניסוי ענק שמעולם לא הסכמנו לו.


ואוסיף עוד פרט אישי לשאלות הקשות: כיצד ה- DNA הסודי, המורכב, הייחודי והמסתורי שלנו עובר מניפולציה בעזרת הטכנולוגיות הללו? לאחרונה התגלה ששמו של אלוהים כתוב שוב ושוב על גדילי DNA וניתן להבין שהוא משמש כאנטנה ישירות לאלוהים. זה לא במקרה. הזרקת mRNA זו מציעה לשנות את ה- DNA שלנו, ולכן למחוק את הקשר שלנו לאלוהים. כאשר אנו משנים את ה- DNA שלנו, אנו גם מתעסקים עם שלמות הטבע, וגם גורמים לבני אדם להפוך לאורגניזמים מהונדסים גנטית (GMO). הזהות שלנו כאינדיבידואל ייחודי תימחק, וישתנו גם אבני הבניין ששומרות עלינו בריאים, מחוברים ושלמים.


ברור שיש סדר יום מרושע של כת, ששולטת על אלה שמאפשרים פעולות חתרניות כאלה נגדנו. הקפדה על כשרות פירושה חוקים לאכילה, בליעה, שמירה על חוקי אלוהים והימנעות ממנהגים טמאים. הכנסת זריקות אלה לגופנו נוגדת את התורה וחוקי האל. גופנו הוא מקדש קדוש ואנו מצווים להתייחס אליו ככזה.


נולדנו לעולם הזה, קיבלנו את כל הכלים הנדרשים להתמודדות עם האתגרים העומדים בפנינו וקיבלנו מערכת חיסונית יוצאת דופן שתגן עלינו מפני רע. באמצעות שמירה על הנחיות התורה כיצד לחיות ולאכול, המערכת החיסונית שלנו יכולה להתמודד עם כל פתוגן טבעי שיגיע אלינו.

אין לנו צורך לפחד. אין לנו צורך להכניס לגופנו רעל פטנט, מסוכן, שלא נבדק, שאינו בטוח, לא אלוהי ולא כשר. כל אדם ירא שמים, אנא חשוב פעמיים, ערוך מחקר וקבל החלטות מושכלות לפני שתשקול לתת את הסכמתך לזריקות אלה למשפחתך. כי ברגע שאתה מאפשר את הרעל הקטלני הזה לגוף שלך או של ילדיך, אין דרך חזרה. שאלוהים יעזור לנו...28 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page