top of page
Search

סיר לחץ

אני יודעת שאני לא היחידה ששמה לב לעובדה שהתפקידים התמזגו, שבזמן שהמערכות של העולם הישן שלנו מתפוררות, וקמות מערכות חדשות שיתפסו את מקומן. תלמיד/מורה, חונך/חניך, רופא/מטופל, מדען/חוקר, בנקאות/רפואה/היי טק/בריאות/צבא ועוד ועוד.

זה מרגיש כאילו אין יותר גבולות בינינו. זה כבר לא משנה מאיפה באת, מה המצב הסוציו-אקונומי שלך, מה הצבע, הגזע, הדת וכדומה. הפרופסורים לומדים כעת מתלמידיהם, מכיוון שהתלמידים מצאו את התשובות שהפרופסורים לא הכירו, או לא הקדישו זמן כדי לחפש. אנשים מכל מגזר בחברה הרימו את המסך מעל לשחקנים המושחתים והמרושעים. כולנו משתפים מידע באופן גלוי, באופן שחוצה-תרבויות וגבולות חברתיים, כדי לקבל הבנה טובה יותר או נקודת מבט חדשה.


זה עובד כמובן, בשני הכיוונים. במידע שאנו משתפים, עושים שימוש אנשים בעלי כוונות טובות וגם רעות, ולכן גם ההשלכות טובות או רעות. כמחפשי אמת אנו משתפים, תומכים ומעוררים השראה זה בזה כדי להמשיך במאבק, לחלוק את הידע שלנו במטרה לחנך, ולהמשיך ולהביא עוד אור לתוך החשיכה. בהיותם המהנדסים החמדנים והמושחתים של הבלגן הזה שהם יצרו, ושאליו הכניסו אותנו, הם חורגים מהתפקיד שאליו נבחרו או שעבורו הם מקבלים תשלום, ומחליטים החלטות וקובעים צווים בלתי חוקיים, מנצלים את כוחם לרעה, ומקבלים החלטות לא מושכלות, שמבוססות על ניחושים או על הוראות מצד האדונים העליונים.


הרפואה כבר אינה בגדר תעלומה. הטכנולוגיה כבר מזמן נמצאת בהישג יד. המדע גילה את סודותיו. הדת הפכה ליותר מרק קטעים בספר. כסף, אם כי עדיין רלוונטי, נדחק לאחור, על ידי הרצון "לעשות את הדבר הנכון". המחקר כבר אינו נמצא רק בין כותלי הספרייה בתוך ספרים מיושנים (אם כי יקרים מפז). כולנו הפכנו למומחים, עם עיניים, אוזניים ולבבות פתוחים, כדי שנוכל להעביר ולקבל מידע במהירות ובקלות רבים יותר.


ויתרנו על האגו, ויתרנו על העכבות שלנו, וויתרנו על שינה ועל החברים, במטרה לחולל שינוי עבור האנושות. אנחנו מרגישים שאנחנו בתוך סיר לחץ ואין רגע להפסיד בפטפוטי סרק. זהו הרגע המכריע. זו הדחיפה האחרונה דרך תעלת הלידה, בזמן שאנחנו נכנסים אל הלא נודע.

הלהט מבעבע, גולש ונשפך לכל עבר, עם האנרגיה שמשתחררת ככל שאנו דוחפים קדימה. העמידה האיתנה שלנו מדבקת ומתפשטת אל הסובבים אותנו, או כדי לדחות אותם או כדי לגרום להם להצטרף למאבק.


כל אחד מאיתנו נקרא להתייצב כדי להגשים את מטרתנו, להיות אמיצים ולהפיץ אור. ככל שהממשלות שלנו ממשיכות ללכת בדרך החושך ולהרוס כל יסוד שמשליט חוק וסדר, אנו בונים מחדש קהילה נאורה באמת, שמביאה אמת ויציבות לתוהו ובוהו שסביבנו.


אנו שילבנו כוחות כדי להגן על ילדינו, על עולמנו ועל חירותנו. מידע חדש נחשף מדי יום. לוחמים חדשים מתייצבים ומסכנים את הכל כדי לחשוף את האמת לעולם. אנו מקשיבים, אנו לוקחים סיכונים משלנו ואנו מפיצים מידע כדי לאחד אוכלוסיות שלמות. כי כוחנו במספרנו.


נראה שזה קורה במהירות גדלה והולכת, ואם לא תעמדו בקצב, אתם תישארו מאחור. אלה הממציאים הוראות חדשות, ומתעלמים מהמדע ומהשכל הישר, הם אלה שמשנים חוקים, הגדרות ואת חוקי המשחק במהירות הברק.

יש הרבה עבודה לפנינו. עלינו להילחם בעוצמה ברמת ההתארגנות החברתית העממית. להם יש כסף, כוח ושליטה בתקשורת, בפוליטיקאים, ובחברות התרופות והטכנולוגיה הגדולות. אבל לנו יש את המספרים, ואת הלב ואת הרוח של הלוחמים.


תופעה בולטת נוספת היא, שזמן ההתעוררות הזה חושף גם את הטבע, הבריאות והאמת של כל אדם. סיר הלחץ דחף אותנו לסף מה שחשבנו שהוא אפשרי, מה שחשבנו שהוא אמת ומה שהאמנו שאנחנו מסוגלים. האתגר הדוחק הציב בפנינו את הדרישה להגביר את האמת שלנו ולנקוט בפעולה.


בקרב האנשים שבחרו לקבל את "החיסון", מצבם של אלה שסבלו מתסמינים ומצבים רפואיים קודמים או רדומים, החמיר בגלל הטכנולוגיה החדשה. כעת, הם נאלצים להתמודד עם מחלה שהייתה "תחת שליטה" במשך שנים או עשורים, בנוסף לטכנולוגיות החדשות ולבעיות הפתולוגיות הקשורות בהן. זה מגיע לעתים לצורך להביט היטב במראה ולראות מי אנחנו באמת: החולשות, הפחדים, נקודות החוזק שלנו, ולשאול את עצמנו כיצד אנו מתכננים לזהות ולתת מענה לאמיתות, לא תמיד נוחות, אלה.


סיר הלחץ מעלה את כל זה אל פני השטח, ומאלץ אותנו להסתכל על הדברים מנקודת מבט חדשה. הוא מאתגר אותנו להסתגל, להתפתח ולהתכונן למה שצפוי להגיע. השנה האחרונה גרמה לנו להיות מודעים לצורך המיידי להשקיע זמן, אנרגיה וכסף בהכנות לקראת מה שעשוי להגיע. מחסור, סגרים, עליית מחירים, אבטלה וחברה ללא מזומנים הם חלק מהבעיות שהתעוררו. אנחנו היינו עסוקים במחקר, אחסון ורכישת דברים חיוניים, שיסייעו לנו להתמודד עם מצב חירום ארוך טווח. למידע כיצד להתחיל, אנא קראו את הבלוגים שלי בנושא הכנת הגוף בקישור:


והכנת השטח בקישור:


בזמן שסיר הלחץ רותח באנרגיה, להט וכוח טהור, שבלתי ניתן לעצירה, אנו עלולים להרגיש מותשים, עייפים או מוצפים רגשית. לכן עלינו לטפל ברמות האנרגיה שלנו, בשינה, רמות הלחץ והתזונה ולטעון את המצברים שלנו. המצב עשוי להחמיר לפני שהוא ישתפר. עלינו להחזיק מעמד, להישאר בריאים ולשרוד עד שהמצב יתייצב.


זכרו לשם מה אנו עושים זאת: עבור ילדינו, עולמנו והחירות שלנו. הסיר עשוי לרתוח, הלחץ אולי נראה בלתי נסבל, מפחיד או גדול מדי, אבל אלוהים גדול יותר מהכול. הוא איתנו. עלינו רק להיות בעלי אמונה שלמה ולהמשיך, למרות הסיכויים הקטנים לכאורה. שינוי נקודת מבט עשוי לסייע. במקום סיר לחץ, חשבו על זה כעל ג'קוזי. תהנו מהבועות, תירגעו בחום ותנו ללחץ למלא את מפרשיכם מלמטה ועד למעלה.

9 views0 comments

Recent Posts

See All

Opmerkingen


bottom of page