top of page

גידלתי את ילדי עם אותם אידיאלים כך שהם יכולים להיות חברים אחראיים, בעלי תושייה ויצירתית בחברה. זה מה שאני מקווה להציע לקהילה שלי באמצעות שיעורי יצירה. על ידי תיאום עם מומחים אחרים בתחומם, על ידי מתן התמיכה, המיקום והאנרגיה הדרושים כדי לעודד למידה, שיתוף והעצמה.

הלימוד המקיף שלנו כולל אילוף (זיהוי צמחי מרפא, קציר ושימוש), תפירה, יצירה בחומרים טבעיים, כלי חרס, בניית מבנים של בובש, בישול ואפייה בחוץ, כישורי משק, מלאכת יהדות, גידול בעלי חיים, ייצור סבון ונרות, סל אריגה ועוד! זוהי חוויה מהנה, מעשית, אז תהיו מוכנים לעסוק בטבע, ופתחו את עולמכם להרפתקאות חדשות ומרתקות!

השיעורים שלנו מתקיימים באנגלית או בעברית כדי להכיל אומנים מכל רחבי העולם המגיעים לכאן כדי לעסוק, לחקור ולשתף את אהבתנו המשותפת לישראל. בדרך זו אנו יכולים להגיע לאנשים רבים יותר, לפתוח את עולמנו באמצעות דיאלוג בינלאומי ומידע זמין.

 

אנו יכולים להכיל משפחות או קבוצות קטנות אך יש להזמין מקום מראש. שיעורים קבועים קבועים יתקיימו מדי שבוע. (אנא בדוק את לוח השיעורים שלנו בדף השירותים שלנו.)

Nettles and Pins ממוקם במושב דקל, בסמוך למסעדת הנגריה (הסניף), ולא רחוק משביל הסלטים (שביל הסלט 08-991-0320) במושב תלמי יוסף.

 

אנו ממוקמים גם בסמוך לצימרים המערבי הרגועים (המערב הרגוע 050-434-4340) גם בטלמי יוסף. יש להם בקתות עץ העומדות לרשות הלילה.

 

אם אתם מעוניינים לבקר בבית הספר העממי, אנא צרו איתנו קשר להזמנות ב- info@nettlesandpins.com

או חייגו 050-229-2842

אם אתה מעוניין להסתבך, לתרום בגדים או חומרים או להפוך לדובר אורח,

צרו קשר בכתובת info@nettlesandpins.com

 

אם אתה מעוניין לתמוך בנו על ידי תרומה לבית הספר העממי, אנא לחץ על הקישור: https://www.gofundme.com/f/nettles-and-pins?utm_source=customer&utm_medium=copy_link&utm_campaign=p_cf+share-flow- 7 א

 

תודה רבה על תמיכתך!! אנחנו מקווים לשמוע ממך בקרוב!!

בית הספר העממי Nettles and Pins נוצר כדי

להשתמש באומנות הקיימות כדי ליצור, להתחבר ולהעצים. למידה ובניית קהילה מעוררת השראה, ליצירת סביבת למידה בה כולנו יכולים לחלוק ולחוות כישורים מעשיים חדשים יחד.

 

בית הספר העממי שלנו ממוקם באזור כפרי יפהפה במדבר דרום הנגב. למרות שהאזור פתוח ושקט, אין לנו את הנוחות של חנויות, בנקים או שיעורים קהילתיים המספקים עבודות יד ולמידה השראה. עד עכשיו, זהו .......

בית הספר העממי

ההרשמה לבית הספר חוויתי (Folk School) החלה!!!

בית הספר שלנו פועל במתכונת של קבוצת ילדים קטנה בגילאי 5 – 10. אנו נקיים שניים עד שלושה מפגשים בשבוע. שעות הפעילות שלנו הן בימים ראשון, שלישי וחמישי, בין השעות 9:00 – 14:00, החל מה- 12 באוקטובר. בית הספר החוויתי מהווה מסגרת משלימה לחינוך ביתי או ללימוד בבתי ספרי רגילים. 

אז מה לומדים בבית הספר החוויתי? 

אנו נלמד יחד כישורי חיים, מלאכה, עבודה עם הטבע, ועוד פעילויות מעניינות ומהנות רבות שלא תוכלו לפגוש בבית הספר רגיל. זוהי הרפתקה מרגשת וגם מהפכנית, מכיוון שהיא הראשונה מסוגה באזורנו. הפעילויות כוללות פעילות גופנית, כתיבת יומן, בישול ואפייה של אוכל בריא, בילוי עם חיות משק, אומנות ויצירה, בנייה, מוזיקה, אנגלית, גינון, טיולים מקומיים, ועוד ועוד.

אנו מאמינים שצריך לתת לילדים הזדמנות לבטא את עצמם, לפתח ביטחון, מודעות עצמית וכישורי חיים. כלים אלה יעמדו לרשותם בעוד הם   ממשיכים לצמוח ,והופכים למבוגרים אחראיים ותורמים לחברה. מטרתי היא לספק את המרחב ואת ההזדמנות, הילדים כבר יעשו את השאר.

אני מאמין שעצמאות חיונית והכרחית לעתידנו. אנשים רבים גדלים חסרי כישורים בסיסיים כמו יצירה, בישול בריא, בנייה או צמחי מרפא. מטרת בית הספר העממי היא להחזיר את זה לקדמת הבמה. על ידי הצעת מרחב בטוח, תמיכה ו

הזדמנות לחקור מיומנויות וחופש חדשים

לנסות דברים חדשים, בית הספר העממי שלנו הוא מקום

שם אנשים (כמוך!) יכולים להצטייד בכישורי יצירה מרגשים, מהנים, מעשיים ומלאי ידיים.

אנו חיים בתקופה מדהימה. הטכנולוגיה שלנו, השאיפה שלנו למצויינות וחיבור כולם ביחד כדי ליצור אפשרות לחוות קסמים והזדמנויות חסרות תקדים עבור כל אחד ואחת מאיתנו. כשקורונה פגעה, היינו בעיקר לא מוכנים, אבל עכשיו כשהספקנו לקבוע סדרי עדיפויות, רבים מאיתנו הבנו עד כמה הם נשענים על אחרים לצרכינו. אנשים על פי אלפים מחפשים מידע כיצד לגדול את גינה משלהם, הכינו את חיטוי הידיים שלהם, ועבור רעיונות מלאי כיף קלים לעשות עם ילדיהם בבית. לפני שהקורונה הגיעה, בית הספר העממי שלנו הציע קורסים אלה כדרך להתחבר למורשת שלנו וללמוד מיומנויות מסורתיות רבות שנשכחו. זו הייתה דרך ליצור קהילה, להשתעשע בסביבה בטוחה ולחלוק את הידע. כעת אנו מציעים קורסים אלה לא רק לצורך הכיף, אלא לצורך. אנו חשים לפתע בצורך להפוך לעצמאים יותר, יותר שליטה עצמית ויותר חופש בחירה לגבי האופן בו אנו רוצים לגדל את ילדינו, לקבל החלטות משלנו ולתרום לעולם עם מתנות מיוחדות ומיומנויות נרכשות משלנו.

אני מלמדת את ששת ילדי בששת ילדי מזה 20 שנה ונאלצתי ללמוד מחדש כישורים בסיסיים לאורך הדרך. כתבתי ספר לפני שנים רבות בשם "פניני האם: תחיית ההורות" כדי להחזיר מיומנויות הורות בסיסיות להורים בתקווה לעזור לאלה שחשו אבודים באומנות ההורות, כמו שהרגשתי בהתחלה. מאז אני משכלל את הכישורים הללו וצבר ניסיון רב יותר בתחומים אחרים כדי להיות עצמאי.

חוסן בנו כושר חובה לשרוד דרך טרור ולמדתי כיצד למתוח דולר על ידי הפיכת רוב מה שאנחנו צריכים בבית. החל מתרופות צמחיות משלנו, לבניית רהיטים, לדבורי דבורים שסיפקנו למשפחתנו דרך עבודה קשה ואתגר את עצמנו ללמוד דברים חדשים כל הזמן.

מה ששמתי לב במשך שנים של יצירה, הוא שאנשים מרגישים מאוד מחוברים למה שהם יצרו. מה שאנחנו מרגישים כשעושים משהו במו ידינו הוא מיוחד ומיוחד. העברנו מעט מעצמנו למלאכה שלנו. בין אם זה ייצור בובות, שמיכות, בגדים, ריהוט, גינון, בישול או רפואת צמחים, הכנסנו משהו לנפש, אנרגיה ותשומת לב. בכך אנו חיים על יצירה זו. מתנה, ארוחה או שירות בעבודת יד הופכים ליותר מסתם דבר, זה יוצר חיבור עמוק. אני מרגיש עם התרבות שלנו לזרוק, כולנו איבדנו את היכולת הזו ליצור משהו שנמשך ובעל משמעות. המשימה שלי היא לעזור להחזיר את הכישורים וההערכה הללו שמאפשרים לנו להיות עצמאיים ושיכולים לבטא את היצירתיות והיכולת המולדת שלנו.

bottom of page